24 Eylül 2014 Çarşamba

FARMASİ TRUE COLOR LİPSTİCK NO 19

Merhabalar. Bugün sizlere sevgili Pınar ve Nihal' in düzenlemiş olduğu Garden Eventi' nde sponsorumuz olan Farmasi tarafından hediye edilmiş olan True Color rujundan bahsetmek istiyorum. 

İlk önce firmayı bir tanıyalım:

1950 yılında Dr Cevdet Tuna tarafından Tan Sağlık Hizmetleri olarak sağlık sektörüne ilaç, ham madde, üretim ve ithalat amacı ile kurulan firma, 1985 yılında Kozmetik alanındaki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Alize Kozmetik olarak ikinci şirketini kurdu. Sağlık sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübesi ile Kişisel Bakım Ürünleri ve Parfüm Pazarında kısa sürede başarı sağladı ve 1995 yılında Bebek Bakım ürünleri üretmeye başladı. 2003 yılında stratejik bir karar ile Tan Sağlık Hizmetleri ve Alize Kozmetik birleşti ve bugünkü adı olan Tanalize Kozmetik A.Ş adını aldı.

Şu an 5 kıtada 118 ülkede kullanılan Farmasi ürünleri geniş ürün yelpazesiyle bizlerle buluşuyor.

Her zaman dünyada iyi ve kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturmayı hedefleyen Farmasi Kozmetik dünya satış stratejisini "Doğrudan Pazarlama" olarak yani müşteri temsilcisi aracılığıyla satın almayı belirledi.


True Color rujlardan sizlere 19 nolu ruju göstermek istiyorum. 


Yapısı yumuşacık ve pigmentli olup tek seferde rengini veriyor. 

Nemlendirici içeriğiyle hem dudakları nemlendiriyor ham de uygularken resmen kayıp gidiyor. Ayrıca sedef kesinlikle içermiyor.

Nemlendirmesi iyi asla dudakta kurutma gibi bir problemle karşılaşmadım.  

Mat bir yapıda değil. Satenimsi bir bitişi var.

Ambalajı iyi, kapağının çantada açılma gibi bir sorunu olmuyor. 

Sürüldüğünde dağılma, bulaşma gibi bir problemle karşılaşmadım. 

Kokusu hafif bir şekilde var ama kesinlikle kötü değil ve hoş kokuyor.

Kalıcılık olarak bence iyi diyebilirim. Sabah sürdüğümde öğleden sonra 3-4 gibi bir kere tazeliyorum. 
Farmasi True Color serisinde 22 renk bulunmakta ve renkler aşağıda...Farmasi ürünlerini incelemek isterseniz online kataloğa buradan ulaşabilirsiniz

Eylül kataloğuna da buradan ulaşabilirsiniz.

Sevgiler...

6 yorum: