27 Ocak 2020 Pazartesi

NEW WELL BİO HERBAL 7 İN 1 MASCARA

Herkese merhaba. Geçtiğimiz günlerde Newwell yepyeni ürünü olan Türkiye'nin ilk organik bitkisel yağ içerikli maskarası olan "Bio Herbal 7 in 1 maskara" yı satışa sundu. 
Bende bu maskarayı deneyimleme imkanına sahip oldum. 


Newwell "Kadın ve kadına dair" sloganıyla hareket ederek renkli kozmetik ve saç bakım ürünleri alanında kendini ispatlamış bir Türk markasıdır. Yüksek kalite ve çeşitlilik bakımından oldukça geniş ürün yelpazesine sahip.

Newwell Bio Herbal maskaranın içeriğinde7 önemli yağ ve vitamin bulunmaktadır. Bu yağlar kirpiklerinizi besler ve güçlendirir. Avokado yağı, tatlı badem yağı, macadamia yağı, argan yağı, kızıl yonca ekstratı, e vitamini ve keratin içermektedir.

Peki Newwell neden en iyi maskara?
Çünkü New Well maskara, içeriğinde bulunan yedi önemli yağ ile kirpiklerin için en iyi rimel olarak satışa sunuldu. İçeriğinde bulunan yağlar, proteinler ve extractlar ile kirpiklerinin dostu doğal maskara, kirpiklere uzun vadede olumlu etkiler yapar. Takma kirpik etkisi veren maskara ile kirpikler hiç olmadığı kadar uzun ve gür. Kirpiklere hacim veren maskara ile dolgun kirpiklere sahip olabilirsin.


Hemen yorumlarıma geçelim:)
  • Silikon ve esnek yapılı bir fırçaya sahip.
  • Kiprikleri tek tek ayırmasını ve kıvırmasını sevdim. 
  • Kipriklerde topaklanma, yapıştırma, dökülme ve akma gibi bir sorunlar olmadı. Uzun süre kalıcı etkiye sahip olduğunu söyleyebilirim.
  • Yağlı temizleyiciler ile makyajımı temizliyorum ve yağlı temizleyiciler ile kolay bir şekilde maskarayı çıkartıyorum. Üstelik kirpiklerimde dökülme olmadı.
  • Benim kirpik yapım cılız ve oldukça kısa. Bu sebeple maskarayı iki kat uyguluyorum. Günlük kullanım için benim ihtiyaçlarımı oldukça karşıladı., doğal bir görünümü var ve üstelik bakım da yapıyor:))
  • Newwell Bio Herbal maskara sitesinde %30 indirimli olarak 69.90 TL.
İncelemek ve satın almak isterseniz linkini bırakıyorum. BURADAN satın alabilirsiniz.Sevgiler...

İnstagram: Makyajli Kareler

Youtube: Makyajlıkareler

Facebook: Makyajli Kareler

6 yorum: