16 Aralık 2016 Cuma

KIRIK ŞEMSİYE İLE HİNTLİ KIZLAR ETKİNLİĞİ

Merhabalar. Geçtiğimiz haftasonu sevgili Esra'mın düzenlediği "Kırık Şemsiye Hintli Kızlar etkinliğinde arkadaşlarımla Yeniköy' de bulunan Secret Garden' de bir araya geldik. 

Secret Garden Yeniköy' de 2006 yılından beri faaliyet gösteren bir mekan. Kır düğünleri, toplantılar, özel davetler gibi organizasyonların muhteşem boğaz manzarası eşliğinde yapabileceğiniz ayrıca şömine başında içeceğinizi yudumlayıp kahvaltı yapabileceğiniz çok güzel ve huzurlu bir mekan.

Etkinliğimizin konusu Hintli Kızlardı. Elimizden geldiğince takı, aksesuar kullanarak konsepte uygun olarak hazırlandık.Kahvaltımızı yaptıktan sonra çeşitli firmaların sunumları oldu ve yeni ürünleri görme şansını elde ettik.Esra tam bir Hintli kızı olmuştu, çok güzeldi. İnşallah kına gecesini kutlamak nasip olur;)

 

Arkadaşlarımla birlikte olmak gerçekten bana huzur ve mutluluk veriyor. Arkadaşlarımın çoğu İstanbul' dan geldi. Sevgili Lerzan Niğde' den, Sena Ankara' dan ve Gözde Eskişehir' den gelip bizlerle bu güzel günde birlikte harika bir gün geçirdik.

Bu güzel günü organize eden canım dostum Esra'ma çok ama çok teşekkür ediyorum. Emeğine yüreğine sağlık...


Etkinliğe katılan arkadaşlarım;

2 yorum: