30 Haziran 2014 Pazartesi

RAEN HİDROLAT GÜL ÖZLÜ TONİK VE YÜZ PEELİNG LİFİMerhabalar. Bugün sizlere sevgili Biricit' in Kadınlar günü ve sevgili Esra'mın düzenlemiş olduğu bahara merhaba etkinliğinde sponsorumuz RAEN tarafından tonik hediye edilmiş, tam bitmek üzereyken sevgili Nihal ve Pınar' ın hazırlamış olduğu Garden Event 2014  buluşmasında tekrar sponsorumuz olan RAEN firması tarafından hediye edilen Raen gül özlü tonik ve yüz lifinden bahsetmek istiyorum sizlere.
İlk önce Hidrolat neymiş hemen bakalım.
"Hidrolatlar, su buharı distilasyonu sırasında bitkinin veya meyvenin kendi öz suyu olarak açığa çıkar, yoğunluğu esansiyel yağa göre daha ağır olduğu için alt yüzeydedir. Damıtma yoluyla elde edildiği için içeriğinde eser miktarda esansiyel yağ da bulundurur ve tüm ciltler için uygundur."


İçeriği: Pastörize esansiyel gül hidrolat

Kullanım bilgileri:

Uygulama sonrası yıkamaya gerek yoktur, özellikle ciltte kalması tavsiye edilir. Gece uyumadan önce uygulanırsa daha etkin sonuçlar alınır.


- Temizleyici olarak

- Makyaj temizleyici olarak

- Farklı cilt bakım ürünlerini karıştırmak için
- Cildi canlandırmak için
- Makyaj öncesi makyajı daha stabil hale getirmek için idealdir.


Benim yorumlarıma gelecek olursak;

- Raen bilindiği gibi doğal bir marka ve içeriğinde herhangi bir kimyasal barındırmıyor. 

- Bendeki ürün minik boy ama o kadar bereketli ki az miktarda ürün tüm yüze yeterli oluyor.

- Tüm cilt tipleri için uygun ve çok amaçlı olduğunu belirtmek isterim.

- Cildim hassas olduğu için genellikle sadece akşamları cildimi temizledikten sonra tonik uyguluyorum ve cildimi tonikledikten sonra yüzümü bir süre yıkamıyorum ki zaten ürünün bir süre ciltte bırakılması öneriliyor.

- Gül özlü olduğu için ciltte sıkılaştırıcı etkisi olduğunu düşünüyorum.

- Kullandıktan sonra cildimi çok güzel arındırıp yumuşacık bir his bırakıyor.

- Ürünün el yapımı olduğunu gerçekten kokusundan bile anlayabiliyorsunuz. Ama bana kokusu kötü geldi bunu belirtmek isterim. Tabi doğal olması benim için en önemli olduğu için koku yönünden benim için herhangi bir sıkıntı yok. Kokusu zaten uygulama yaptıktan kısa bir süre sonra geçiyor.

- Ürün 200ml' lik olarak satılıyor.

Detaylı bilgi ve satın almak isterseniz tık tık.

Yüz lifi ise siyah nokta temizliği ile harika bir peeling uygulaması sağlıyor. Havlu kısmı makyaj temizliğinde arka kısmını da sıcak suya bekletip yumuşamasını sağlayıp cilt bakımımı yapıyorum. Ayrıca ebat olarak büyük olmadığı için rahatlıkla çantanıza da atabilirsiniz. 

Detaylı bilgi ve satın almak için tık tık.


Raen firmasına güzel hediyeleri için çok çok teşekkür ederim.

2 yorum:

  1. Ne guzel bir peeling gule gule kullan cnm:)

    YanıtlaSil
  2. Yüz için ipek keseler var harikalar ama orjinalini bulamadığım için alamamıştım. Bu lifide aklıma yazdım fırsat bulursam denemek istiyorum. Güle güle kullan canım :)

    YanıtlaSil