22 Kasım 2020 Pazar

LERZAN KARADAN 23 NİSAN ETKİNLİĞİ

Herkese merhaba. #lerzankaradanli23nisan6yasinda etkinlik yazısı ile karşınızdayım. 


Sevgili Lerzan'ın her sene düzenlediği 23 nisan ve 29 ekim etkinlikleri harika geçiyor. Bu sene 23 Nisan'da etkinliğimiz olacaktı ama pandemi sebebiyle tarih baya bi ertelendi. En son 29 Ekim'i kutlamaya karar verdik ve tarihimizi 31 Ekim cumartesi olarak kararlaştırdık.

Aslında buruk bir kutlama oldu İzmir depreminden dolayı:( ama herşeyi ayarladığımız ve biletleri vs aldığımız için erteleme imkanımız olmadı. 

Ben İstanbul' dan gittiğim için sabah 6 da indiğim için Lerzan'ın kapısına dayandım:) Feyzan, Lerzan ve aileleriyle kahvaltı yaptıktan sonra hazırlanıp mekana geçtik ve ordaki hazırlıkları erkenden tamamladık. Mekanımız Niğde'e Quenn Event'ti. Mekanımız hem güzel hem de sahibi oldukça güleryüzlü:)
Mekanda hijyen açısından bizden başka kimse yoktu ve sosyal mesafeye dikkat edildi. 


Etkinliğimiz İstiklal Marşı ile başladı ve Lerzan konuşmasını yaptı ve sponsorlarımızı tanıttı. Yemeklerimizi yedik ve biraz vakit geçirdikten sonra hepimiz evlerimize geri dönmeye başladık. Dönüşüm maalesef otobüsle oldu ve biletim akşam 7 gibiydi. Etkinlik bitimi Lerzan evinde tekrar ağırladı beni. Erhan abi ve Lerzan' a gerçekten çok teşekkür ediyorum. Saolsun Lerzan'ın da Erhan abininde yeri bende ayrıdır. Yemeğimizi yedik ve beni otogara getirdiler ve uğurladılar. 

Çok güzel ve keyifli bir etkinlik oldu. Bizler için hem moral hem de dost buluşması oldu. 


Değerli sponsorlarımızda hediyeleriyle o gün bizlerleydi. Bir sonraki yazım sponsor yazısı olacak. 
Sağlıcakla kalın. 

2 yorum:

  1. tam zamanında kutlamışsınız gerçekten çok iyi olmuş...

    YanıtlaSil
  2. ne de güzel oldu görüştük ya, bir daha ne zaman buluşuruz Allah bilir (:

    YanıtlaSil