20 Kasım 2015 Cuma

GAİA CADDE GÜZELLİK MERKEZİNİ KEŞFETTİK

Merhabalar. Geçtiğimiz hafta sevgili Fatma' nın daveti ve sevgili Özlem Mekik' in moderatörlüğünde Esra Kızıltaş' ın Şubat ayında hizmete giren ve Bağdat Caddesi' nde bulunan Gaia Güzellik Merkezi' ne davetliydik. 

Estetik ve güzellik uygulamalarında yeni bir dönem başlatan Gaia Cadde, uzman ekibi, elegan ve şık dekorasyonu, en son teknoloji ekipman ve ürünleri, büyüleyici atmosferi ile Bağdat Caddesi' ne yeni bir soluk kazandırdı.


GAİA Cadde Güzellik Merkezi medical/klasik cilt bakımı uygulamalarından, zayıflama metodlarına, masaj uygulamalarından, reformer pilates derslerine ve beslenme danışmanlığına kadar birçok hizmeti bir arada bulundurarak bu kapsamdaki en geniş hizmet yelpazesine sahip güzellik ve sağlık merkezi olmayı hedefliyor.

Sevgili Esra Hanım bizi Gaia Güzellik Merkezi hakkında bilgi verdi. Verilen Hzimetleri gezerek tek tek anlattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


Gaia Güzellik Merkezi' nin hizmetleri;
  • Cilt ve vücut bakımları
  • Cilt gençleştirme
  • Zayıflama
  • Gaia Butterfly Effect 
  • Medikal ve epilasyon uygulamaları
  • Reformer Pilates
  • Beslenme danışmanlığı 
  • Masaj Ritüelleri
  • Kalıcı makyaj
  • Pelleve "Altın Ütü"

“PELLEVE ALTIN ÜTÜ” uygulaması ile ağrı hissetmeden gençleşmek mümkün!Pelleve, altın ısı ile radyofrekans yöntemi ile cildi sıkılaştırarak germe ve gözenekleri daraltma etkisi ile kırışıklık ve elastikiyet kaybını azaltan ileri düzeyde gelişmiş bir radyofrekans sistemidir. Aynı zamanda cilde zarar vermeden yenilenme yaratarak adeta cildin kumaşını değiştirir. Pelleve Altın ütü tedavisi yüz ve boyun bölgelerinde istenmeyen kırışıklıkların azaltılması ve göz çevresine uygulanan tek sistem olma özelliğine de sahip GÜVENLİ, AĞRISIZ, AMELİYATSIZ, ACISIZ yüz germe ve kırışıklık tedavisi yapan en etkili uygulamadır.

Yüz ütüsü olarak da bilinen Pelleve, yorgun yüzleri bir anda gençleştirir ama görünür birinci etkisi bir hafta sürer. Deri gergin, hafif pembe tonda ve daha canlıdır. Pelleve uygulamasından bir ay sonra ikinci etkisi başlar, bu asıl etkidir; üç ile altı ayda belirgin hale gelir. Uyarılmış fibroblastların üretimi sonucu kolajen sentezinin doku sıkılığını arttırmasıyla yüz daha gençleşmeye ve gerilmeye başlar ve tek seans bile uygulansa etkisi bir yıl devam eder.

ULTRASHAPE
 
UltraShape odaklı ultrason ile seçici olarak yağ hücresi parçalayan ilke ve tek FDA onaylı invaziv olmayan vücut şekillendirme tedavisidir.

Yağları ısıtarak veya dondurarak tedavi eden diğer yağ parçalayıcı cihazlardan farklı olarak UltraShape ağrısızdır ve tedavi bölgesinde görünür bir iz bırakmaz. vücudunuzdaki yağ hücrelerinin duvarlarını parçalayarak serbest kalmalarını sağlar. Ciltte hasar, şişme veya tedavi sonrası bünyede bir rahatsızlık yaratmaz. 


Çok merkezli klinik çalışmalarda tedavi bölgesine ve tedavi sayısına bağlı olmakla birlikte bel çevresinde 2,5 ile 12 cm arasında değişen bir incelme elde edilebilmektedir.

MAKYAJ UYGULAMALARI

Ziyaretimizde mineral kozmetik markası olan Jane Iredale standını inceleme fırsatı bulduk. Yetkililer ürünler hakkında bilgi verip ve makyaj uygulaması da yapıldı.

Benim için çok güzel ve keyifli bir gün oldu. Tüm ekip güler yüzüyle bizi karşıladı ve özenle ilgilendiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sevgili Ebru Hanım, Özlem Hanım ve canım arkadaşım Fatma' ya bu güzel gün için tekrar teşekkür ediyorum.

Gaia hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 
http://gaiaguzellik.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder