3 Haziran 2015 Çarşamba

TEK ÜRÜNDE 6 ETKİ GÖSTEREN CC CREAM VE GÜNEŞTEN KURUYAN CİLTLERİ YOĞUN NEMLENDİREN SECALIA ULTRA CREAM


6 ETKİ TEK ÜRÜNDE: DERMAHEAL CC CREAM

Anti aging' te teknoloji devi Dermaheal; cilt bakımında ihtiyacımız olan 6 etkiyi CC Cream' de bir araya getirdi: yumuşatma, nemlendirme, anti- aging, aydınlatma, leke açıcı etki ve SPF30+ güneş koruma.

CC Cream' ın biyoaktif içerik ve doğal bitki özleri ciltleri rahatlatır. Yaşlanma ve pigmentasyonu önler. Biyomimetik peptidler cildi gençleştirmeye ve aydınlatmaya yardımcı olurken sağlıklı ve homojen bir görünüm sağlar. Kızarıklık, siyah noktalar ve gözeneklerdeki genişlemeler gözle görülür derecede azalır ve cilde uzun ömürlü makyaj görünümü sunar. Natural Beige ve Tan Beige olmak üzere 2 farklı renk seçeneği mevcuttur.

Ürün Fiyatı: 155.00 TL
DERMAHEAL CC CREAM NATURAL BEIGE.png görüntüleniyorGÜNEŞTEN KURUYAN CİLTLERE İLK YARDIM:
SECALIA ULTRA

Çok kuru ve atomik duruma yatkın ciltlere, uzun süre güneşle temas edip kurumuş ciltlere hızlı ve uzun süren rahatlık kazandırır. İçeriğindeki %15 Gliserin ve %8 Petrolatum cildin üst tabakalarında suyun tutulumunu artırarak cildin ihtiyacı olan nemi kazandırır. Gliserin ise ayrıca ciltteki kabuklanmanın hızlıca giderilmesine yardımcı olur. Paraben ve parfüm içermediğinden hassas ciltlerde çok iyi tolore edilir. Hafif yapısı ile ciltten kolayca emilir. El ve Vücut için kullanılması önerilir.

Ürün fiyatı : 80 TL 

SECALIA ULTRA CREAM (200 ml) copy.png görüntüleniyor

Basın bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder