1 Nisan 2015 Çarşamba

İNATÇI SİVİLCELERE 7 GÜN SÜRE VERİLDİ


Ducray Dermatoloji Laboratuarları’ndan
Fransız Biyolog Sébastien Polycarpe
Yenilenen Ducray Keracnyl PP Krem için İstanbul’daydı
Sébastien POLYCARPE.jpg görüntüleniyor
Ducray Dermatoloji Laboratuarları’ndan Fransız Biyolog Sébastien Polycarpe en inatçı sivilcelere 1 haftada etki eden Ducray Keracnyl PP Cream lansmanı için İstanbul’a geldi. Biyolog  Sébastien Polycarpe, Ducray Dermatoloji Laboratuarları’nda yenilenerek geliştirilmiş olan Keracnyl PP Cream’in fark yaratan tüm özelliklerini ve dünya'da biyofilme karşı geliştirilen ilk ürün olmasını 27 Mart’ta yapılan bir basın lansmanında anlattı.


PierreFabreTürkiyeGenelMüdürüOrhanKoçer.JPG görüntüleniyor

Pierre Fabre Dermokozmetik Genel Müdürü Orhan Koçer CVK Hotel’de yapılan basın toplantısının açılış konuşmasında “Çoğunlukla yağlı ciltlerde olmakla beraber her cilt tipinde akne görülebilir. Özellikle hormonal değişimler, stres, yanlış ürün kullanımları gibi faktörlerden dolayı kuru ciltte bile zaman zaman akne çıkabilir” dedi. Akne, Myrtacine(R) ve efektlerinin bulgusunu anlattı.

Sébastien POLYCARPE (2).JPG görüntüleniyor

Ardından Ducray Stratejik Pazarlama Direktörü Biyolog Sébastien Polycarpe Keracnyl PP tanıtım filmini paylaştı ve en inatçı sivilcelere 1 haftada etki eden Ducray Keracnyl PP Cream’in dünya'da biyofilme karşı geliştirilen ilk, Fransa’da ise neden 1 numarada olduklarını anlattı.
acne-prone_keracnyl-treatments_pp-new_GV_Photo Keracnyl PP New Generation Tube.jpg görüntüleniyor

Polycarpe; “Ducray Keracnyl PP Krem, daha da güçlendirdiği patentli Myrtacine® içeriği ile akneye neden olan bakteri biyofilmleri yıkıcı etkisiyle aknelerin daha hızlı giderilmesine yardımcı oluyor.  PP vitamini ise akneye bağlı gelişen enflamasyon ve kızarıklığı baskılıyor. Sabal serrulata sayesinde aşırı sebum salgısını dengeleyerek
nem ve matlaştırma arasında mükemmel bir denge sağlıyor.” dedi.


Fransız Biyolog Sébastien Polycarpe sözlerine şöyle devam etti.“Ducray Keracnyl PP Krem, Myrtacine® sayesinde akneye neden olan P.Acnes bakterilerinin oluşturduğu biyofilmi ortadan kaldıran tek ürün olma özelliğine sahip. Böylece bakterilerin, antibiyotiklere karşı daha dayanıklı hale gelmesini ve tedavi sürecinin uzamasını engelliyor. Kısa sürede, istenilen, sağlıklı cilt yapısına kavuşmayı sağlıyor. Topikal tedaviler nedeniyle tahriş olmuş cildi anında yatıştıran ve enflamatuar lezyonlara karşı etkili Ducray Keracnyl PP Krem, aknelenme sonucunda oluşan izlerle de savaşıyor.”

Daha sonra tüm katılanların da deneyimlediği Keracnyl PP Krem workshopu yapıldı. Workshopda Ducray Keracnyl PP Krem’in iyice temizlenmiş cilde sabah ve akşam uygulanması gerektiği ve iyi bir makyaj bazı yarattığı da anlatıldı.


Basın bültenidir...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder