30 Ocak 2014 Perşembe

MAYBELLİNE LİNER EXPRESS EYELİNER

Herkese merhaba. Sizlere çok severek kullandığım eyelinerimden bahsetmek istiyorum.
Bu eyelineri stantta denemiş, çabuk kuruması ve renginin simsiyah olması nedeniyle bayılmıştım. Fakat indirimde almak istemiş ama bir türlü bulamamıştım. Hangi indirimde aldığımı hatırlamıyorum ama istediğime kavuştum:))
 
 
 
Yorumlarıma gelirsek:
 
- Pigmentasyonu çok iyi ve rengi simsiyah.  
 
- Sürümü çok kolay. Göz kapağına rahatlıkla uygulanıyor. Bazne elimden dolayı tek seferde fırça izi bırakırsem ikinci kere üstünden geçiyorum.
 
- Kuruma hızı süper. Bende herhangi bir akma, bulaşma, dağılma vs olmadı.
 
- Kurusa bile en ufak bir hatada düzeltilebilmesi bakımından rahatlıkla düzeltilebiliyor. Bu özelliği çok iyi. Ayrıca çıkarırken de uğraştırmıyor.
 
- Sapı uzun ve kullanırken ele tam oturduğu için rahatça kullanım kolaylığını sağlıyor. İlk başta fırça kısmını metal yerinde sanmıştım ama siyah tarafında. Alışana kadar ha bire ters açıp durdum:))
 
-  Fırçası orta kalınlıkta  ve ucu ne sert ne de yumuşak tam kararında. Ben kalınlığını ve inceliğini rahatlıkla ayarlayabiliyorum. Bu sebeple ince ya da kalın liner çekmek isteyenler rahatlıkla kullanabilirler.
 
- Fiyat bakımından tutarını hatırlayamadığım için birşey diyemiyorum. Ama uygun fiyatlı bir ürün olduğunu söyleyebilirim.
 
- Tavsiye eder misin derseniz "ne duruyorsunuz kapın":))) derim.
 
Sevgiler...4 yorum:

  1. Merhaba,

    Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Sevgiler

    https://mommyslifetime.blogspot.com/

    YanıtlaSil
  2. Tam zamanında okudum bu yazıyı eyeliner arıyordum şu sıralar :)) Çok faydalı oldu benim için sürümü kolay çabuk kuruyan bir şey arıyordum sanırım buldum :)) Bloğunu takibe aldım bana da beklerim :))

    YanıtlaSil